Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Belcanto по-українськи в Черкассах

Belcanto по-українськи

Черкассы, 26 ноября 2016 г, 18:00
Черкасская областная филармония Черкасская областная филармония
ул. Крещатик, 196
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Бельканто, як стиль вокального виконання, вимагає від співака досконалої техніки володіння голосом, виняткової мелодійної зв'язності, легкості та вишуканості голосоутворення, емоційної насиченості співу. Бельканто є неперевершеним зразком краси і досконалості співочої майстерності. «Бельканто по-українські» - грандіозний всеукраїнський тур, що не має аналогів, вже незабаром і в нашому місті. До вашої уваги чудові, українські та світові хіти у стилі бельканто, які знає кожен ,а саме: «Я піду в далекі гори»,«Два кольори», «Рідна мати моя», «Червона рута», «Luna tu », «O sole mio»... І це ще далеко не весь перелік захоплюючих пісень, які ми з радістю презентуємо у новому, мелодійному виконанні. Незабутній концерт з дворазовим володарем премії «Billboard» та премії «GRAMMI» Юрієм ГОДО у супроводі найкращого українського бенду "All star quartet" та за участю двох молодих але вже відомих українськіх співаків, фіналістів шоу "Голос Країни": соліста вокальної групи «ManSound» Вілена Кільченко та драйвової одеситки Тетяни Амірової! Живий звук від найкращого українського бенду «All star quartet». Захопллюючі українські та світові хіти у новому, мелодійному виконанні. 26 листопада Черкаська обласна філармонія о 18-00

Заказать и купить билеты на Belcanto по-українськи можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Belcanto по-українськи в Черкассах состоится 26 ноября 2016 г, 18:00, Черкасская областная филармония.

Бельканто, як стиль вокального виконання, вимагає від співака досконалої техніки володіння голосом, виняткової мелодійної зв'язності, легкості та вишуканості голосоутворення, емоційної насиченості співу. Бельканто є неперевершеним зразком краси і досконалості співочої майстерності.

«Бельканто по-українські» - грандіозний всеукраїнський тур, що не має аналогів, вже незабаром і в нашому місті.

До вашої уваги чудові, українські та світові хіти у стилі бельканто, які знає кожен ,а саме: «Я піду в далекі гори»,«Два кольори», «Рідна мати моя», «Червона рута», «Luna tu », «O sole mio»... І це ще далеко не весь перелік захоплюючих пісень, які ми з радістю презентуємо у новому, мелодійному виконанні.

Незабутній концерт з дворазовим володарем премії «Billboard» та премії «GRAMMI» Юрієм ГОДО у супроводі найкращого українського бенду "All star quartet" та за участю двох молодих але вже відомих українськіх співаків, фіналістів шоу "Голос Країни": соліста вокальної групи «ManSound» Вілена Кільченко та драйвової одеситки Тетяни Амірової!

Живий звук від найкращого українського бенду «All star quartet».

Захопллюючі українські та світові хіти у новому, мелодійному виконанні.

26 листопада Черкаська обласна філармонія о 18-00

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber