Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Благотворительный концерт «С верой в Украину» в Черкассах

Благотворительный концерт «С верой в Украину»

Черкассы, 24 мая 2017 г, 18:30
Черкасская областная филармония Черкасская областная филармония
ул. Крещатик, 196
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Вже четвертий рік в Україні ведеться війна. Вона забирає найкращих, калічить і руйнує життя найсильніших. Бійці, що отримали травми в зоні АТО, здебільшого залишаються сам-на-сам зі своєю проблемою. 24 травня в Черкаській обласній Філармонії Фонд братів Кузьміних проводить благодійний концерт "З вірою в Україну", метою якого є допомога нашим важкопораненим бійцям, а також збір коштів на відкриття реабілітаційного центру вЧеркасах. На концерті з вітальним словом виступлять вчорашні важкопоранені воїни, які, за допомогою Фонду, повернулися до повноцінного життя. Крім того, будуть присутні очільники служб і відомств, що безпосередньо пов'язані з війною на Сході України. Ведучий концерту – Дмитро Оськін. Це саме той випадок, коли концерт не тільки можна, а й потрібно відвідати!Мета концерту шляхетна, кошти, зібрані на ньому, будуть спрямовані на подолання наслідків російської агресії в Україні. Сердечно запрошуємо долучитися до доброї справи. Час творити добро! А пісня - то рятівна і цілюща сила в нашій добрій справі.Заказать и купить билеты на Благотворительный концерт «С верой в Украину» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Благотворительный концерт «С верой в Украину» в Черкассах состоится 24 мая 2017 г, 18:30, Черкасская областная филармония.

Вже четвертий рік в Україні ведеться війна. Вона забирає найкращих, калічить і руйнує життя найсильніших.

Бійці, що отримали травми в зоні АТО, здебільшого залишаються сам-на-сам зі своєю проблемою. 24 травня в Черкаській обласній Філармонії Фонд братів Кузьміних проводить благодійний концерт "З вірою в Україну", метою якого є допомога нашим важкопораненим бійцям, а також збір коштів на відкриття реабілітаційного центру вЧеркасах.

На концерті з вітальним словом виступлять вчорашні важкопоранені воїни, які, за допомогою Фонду, повернулися до повноцінного життя. Крім того, будуть присутні очільники служб і відомств, що безпосередньо пов'язані з війною на Сході України.

Ведучий концерту – Дмитро Оськін.

Це саме той випадок, коли концерт не тільки можна, а й потрібно відвідати!
Мета концерту шляхетна, кошти, зібрані на ньому, будуть спрямовані на подолання наслідків російської агресії в Україні.

Сердечно запрошуємо долучитися до доброї справи. Час творити добро! А пісня - то рятівна і цілюща сила в нашій добрій справі.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber