Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
футбол Черкасский Днепр - Сумы в Черкассах

Черкасский Днепр - Сумы

Черкассы, 08 октября 2016 г, 15:00
Центральний міський стадіон Центральний міський стадіон
вул. Смілянська, 78
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
8 жовтня у Черкасах відбудеться психологічно важливий для "Черкаського Дніпра" матч. Команда, яка в дебюті сезону була одним із претендентів на підвищення в класі, вже місяць не перемагала на очах рідних уболівальників. Але колектив рішуче налаштований повернутися на білу смугу і зробити це найближчої суботи. Підопічні Олександра Кирилюка прийматимуть на Центральному стадіоні ПФК "Суми". Початок гри о 15:00. Минулого року "Черкаський Дніпро" і харківський "Геліос" вели активну конкуренцію за вихід до УПЛ. Нині ж, ці команди зіштовхнулися з підвищеним налаштуванням опонентів проти себе і нарешті зможуть визначити сильнішого в очному протистоянні.

Заказать и купить билеты на Черкасский Днепр - Сумы можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Футбол Черкасский Днепр - Сумы в Черкассах состоится 08 октября 2016 г, 15:00, Центральний міський стадіон.

8 жовтня у Черкасах відбудеться психологічно важливий для "Черкаського Дніпра" матч. Команда, яка в дебюті сезону була одним із претендентів на підвищення в класі, вже місяць не перемагала на очах рідних уболівальників.

Але колектив рішуче налаштований повернутися на білу смугу і зробити це найближчої суботи. Підопічні Олександра Кирилюка прийматимуть на Центральному стадіоні ПФК "Суми". Початок гри о 15:00.

Минулого року "Черкаський Дніпро" і харківський "Геліос" вели активну конкуренцію за вихід до УПЛ. Нині ж, ці команди зіштовхнулися з підвищеним налаштуванням опонентів проти себе і нарешті зможуть визначити сильнішого в очному протистоянні.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber