X
Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
футбол Черкасский Днепр - Верес(Ровно) в Черкассах

Черкасский Днепр - Верес(Ровно)

Черкассы, 30 октября 2016 г, 14:00
Центральний міський стадіон Центральний міський стадіон
вул. Смілянська, 78
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Передостанній домашній матч першого кола "Черкаський Дніпро" проведе проти "зубатого" "Вереса", який повторює минулорічний сценарій черкасців. Команда з Рівного увірвалася в Першу лігу одразу на лідерські позиції чемпіонату. Чи зможуть дніпряни на досвіді загасити запал амбітного новачка? Приходьте 30 жовтня на Центральний стадіон о 14:00 аби стати свідками протистояння колективів, які претендують на призові місця Чемпіонату України в Першій лізі.

Заказать и купить билеты на Черкасский Днепр - Верес(Ровно) можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Футбол Черкасский Днепр - Верес(Ровно) в Черкассах состоится 30 октября 2016 г, 14:00.

Передостанній домашній матч першого кола "Черкаський Дніпро" проведе проти "зубатого" "Вереса", який повторює минулорічний сценарій черкасців.
Команда з Рівного увірвалася в Першу лігу одразу на лідерські позиції чемпіонату. Чи зможуть дніпряни на досвіді загасити запал амбітного новачка?
Приходьте 30 жовтня на Центральний стадіон о 14:00 аби стати свідками протистояння колективів, які претендують на призові місця Чемпіонату України в Першій лізі.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram