Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Diva Ursula в Черкассах

Diva Ursula

Черкассы, 25 августа 2017 г, 19:00
Черкасская областная филармония Черкасская областная филармония
ул. Крещатик, 196
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Вперше в м. Черкаси унікальний Артем Семенов, який виступає в образі Діви Урсули, один із самих яскравих ,харизматичних артистів України, супер-фіналіст музичного шоу "Україна має талант"!! Своїм вокалом він покорив мільйони людей та своєю творчістю приносить радість та умиротворіння тисячам небайдужих глядачів. Артист любить свого глядача та вони відповідають йому взаємністю. Так, вже більше 10 років він дивує глядача своїми неповторними концертами, які дійсно не повторюються і в кожному з них завжди є прем*єра!. Надзвичайний концерт-спектакль «Між раєм і пеклом» це живе виконання, авторські пісні та класичні хіти в неперевершеному виконанні двома голосами жіночим мецо-сопрано та чоловічим від тенора до баритону. Концерт-спектакль про життя, любов та добро, який з успіхом пройшов випробування на кращих підмостках Лас-Вегасу. В новій трактовці прозвучить знаменитий твір "Реквієм" В.А.Моцарта та інші класичні твори в сучасній обробці. Талант, сила та краса голосу дозволяє артисту передати кришталеві барви, переливи співу, що захоплює глядача. Та більше вражає відкритість, щирість та дійсно золоте серце привабливої Діви Урсули і чотири актави магічного голосу Артема Семенова геніального актора, який за час концерту декілька разів перевтілюється. Це треба бачити, щоб відчути. Надзвичайне та натхненне виконання нікого не залишить байдужим!

Заказать и купить билеты на Diva Ursula можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Diva Ursula в Черкассах состоится 25 августа 2017 г, 19:00, Черкасская областная филармония.

Вперше в м. Черкаси унікальний Артем Семенов, який виступає в образі Діви Урсули, один із самих яскравих ,харизматичних артистів України, супер-фіналіст музичного шоу "Україна має талант"!! Своїм вокалом він покорив мільйони людей та своєю творчістю приносить радість та умиротворіння тисячам небайдужих глядачів. Артист любить свого глядача та вони відповідають йому взаємністю. Так, вже більше 10 років він дивує глядача своїми неповторними концертами, які дійсно не повторюються і в кожному з них завжди є прем*єра!.

Надзвичайний концерт-спектакль «Між раєм і пеклом» це живе виконання, авторські пісні та класичні хіти в неперевершеному виконанні двома голосами жіночим мецо-сопрано та чоловічим від тенора до баритону. Концерт-спектакль про життя, любов та добро, який з успіхом пройшов випробування на кращих підмостках Лас-Вегасу. В новій трактовці прозвучить знаменитий твір "Реквієм" В.А.Моцарта та інші класичні твори в сучасній обробці. Талант, сила та краса голосу дозволяє артисту передати кришталеві барви, переливи співу, що захоплює глядача. Та більше вражає відкритість, щирість та дійсно золоте серце привабливої Діви Урсули і чотири актави магічного голосу Артема Семенова геніального актора, який за час концерту декілька разів перевтілюється. Це треба бачити, щоб відчути. Надзвичайне та натхненне виконання нікого не залишить байдужим!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber