LIFE GOES ON!
2367422338

Акустичний концерт «Rock залежність - Updated»

Sold out
Sold out
Show more Show less

Якщо для вас Scorpions, Falling in reverse, Skillet, Five Finger Death Punch, Linkin Park, Papa Roach, Lordi, Rammstein, Nightwish, Evanescence, No Doubt, Slipknot, 30 sec to mars, Metallica, bad omens & poppy та багато інших не просто слова, а привід, що змушує ваше серце битися ритмічніше, для вас концерт "Rock залежність - updated”

Погрузиться в море енергії та драйву на акустичному рок концерті, де потужні гітарні рифи поєднуються з пристрасними звуками рояля, віолончелі та скрипки. Це не просто концерт - це вибух почуттів та емоцій, який залишить вас на найвищих хвилях екстазу!

Акустичний концерт "Rock залежність - Updated" - це нове звучання ваших улюблених рок-хітів у акустичному форматі, яке ввібрало в себе всю мелодійність та різнобарвне емоційне відчуття суті. На вас чекають смачні креативні ідеї, які знайдуть відгук у серці кожного. Ви почуєте відомі композиції під акустичний супровід та вокал від професійних музикантів.

Вокал - Фаіна Бекбулатова
Фортепіано - Владислав Алтухов
Гітара - Вадім Сіренко
Бас - Кирило Булавін
Віолончель - Плющ Олександр
Скрипка - Ольга Скрипка
Барабани - Арсеній Васильченко

Погрузіться в море енергії та драйву на акустичному рок концерті, де потужні гітарні рифи поєднуються з пристрасними звуками рояля, віолончелі та скрипки. Це не просто концерт - це вибух почуттів та емоцій, який залишить вас на найвищих хвилях екстазу!

Вони подарують незабутні емоції на довготривалий час.

Related events

15 Su September ’ 2024
Bila Tserkva

ПК «Росава»

18:30
250 - 700 UAH