Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Комедия ошибок в Черкассах - 1

Комедия ошибок

Черкассы, 18 мая 2017 г, 19:00
Черкасская областная филармония Черкасская областная филармония
ул. Крещатик, 196
Черкассы
+380445905555
60 - 160 грн.
Отменено
Сіракузький купець Еґеон був змушений від'їхати у справах до Епідамну. Його вагітна дружина Емілія за шість місяців неочікувано слідує за ним й народжує по прибутті двох синів-близнюків. В той самий час в тому ж будинкові в однієї з біднячок також народжуються сини-близнюки. Еґеон купує їх в батьків, аби виховати слуг своїм синам. Невздовзі сім'я вирішує повернутися додому, але корабель потрапляє в бурю. Тоді Еґеон та Емілія беруть по одному синові та слузі й прив'язуються до запасних щогл. Після бурі їх підібрали моряки: Еґеона врятував корабель з Епідавру, а Емілію — корабель з Корінфу. Через вісімнадцать років Антіфол Сіракузький, брат-близнюк, вихований Еґеоном, вирушає в світ на пошуки свого брата, взявши з собою лише слугу. Ще за п'ять років доля приводить його до Ефесу, де саме й живе його загублений брат. Відчайдушна комедія, яскраві актори, стилізовані костюми не залишить Вас байдужими до подій відомої п'єси Вільяма Шекспіра. Постановка, художнє та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров; Асистент режисера з пластики – Наталія Пунтус; Художник по світлу – В’ячеслав Василенко; Звукорежисери – Анатолій Дубровін, Дмитро Джевага; Відеозйомка та відеомонтаж – Віктор Онищенко. У головних ролях: О. Кукувєров, н.а. України В. Судак, Є. Бондар, С. Пунтус, О. Щевельов, Н. Максименко, С. Бойко, І. Лозовська, О. Гребенюк, І. Юсухно, М. Лемешко та інші.


Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Комедия ошибок можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Комедия ошибок в Черкассах состоится 18 мая 2017 г, 19:00, Черкасская областная филармония.

Сіракузький купець Еґеон був змушений від'їхати у справах до Епідамну. Його вагітна дружина Емілія за шість місяців неочікувано слідує за ним й народжує по прибутті двох синів-близнюків. В той самий час в тому ж будинкові в однієї з біднячок також народжуються сини-близнюки. Еґеон купує їх в батьків, аби виховати слуг своїм синам. Невздовзі сім'я вирішує повернутися додому, але корабель потрапляє в бурю. Тоді Еґеон та Емілія беруть по одному синові та слузі й прив'язуються до запасних щогл. Після бурі їх підібрали моряки: Еґеона врятував корабель з Епідавру, а Емілію — корабель з Корінфу.

Через вісімнадцать років Антіфол Сіракузький, брат-близнюк, вихований Еґеоном, вирушає в світ на пошуки свого брата, взявши з собою лише слугу. Ще за п'ять років доля приводить його до Ефесу, де саме й живе його загублений брат.

Відчайдушна комедія, яскраві актори, стилізовані костюми не залишить Вас байдужими до подій відомої п'єси Вільяма Шекспіра.

Постановка, художнє та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров;

Асистент режисера з пластики – Наталія Пунтус;

Художник по світлу – В’ячеслав Василенко;

Звукорежисери – Анатолій Дубровін, Дмитро Джевага;

Відеозйомка та відеомонтаж – Віктор Онищенко.

У головних ролях: О. Кукувєров, н.а. України В. Судак, Є. Бондар, С. Пунтус, О. Щевельов, Н. Максименко, С. Бойко, І. Лозовська, О. Гребенюк, І. Юсухно, М. Лемешко та інші.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber