Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lords of the Sound «Viking Music» в Черкассах

Lords of the Sound «Viking Music»

Черкассы, 15 октября 2017 г, 19:00
Палац Культури «Дружба Народів» Палац Культури «Дружба Народів»
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Viking Music від lords of the Sound 15 жовтня 2017 року о 19:00 в Черкаському Палаці культури «Дружба народів», оркестр Lords of the Sound задовольнить потреби шанувальників історичної та міфологічної тем у кіно, серіалах та комп’ютерних іграх у новій програмі Viking Music. Міфологія, скандинавські мотиви та магічність сплітаються в героїчній, красивій музиці у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound. Геймери, шанувальники історичних фільмів, прихильники вікінгів та фентезі, Viking Music розбурхає вашу уяву за допомогою музичної зброї. Тема Вікінгів є досить популярною у сучасних комп’ютерних іграх, кіно та серіалах. Але програма Viking Music об’єднує також в собі музику з близьких за жанром проектів: Vikings Warcraft Game of Thrones Ведьмак World of Warcraft Skyrim Assassin’s Creed The 13th Warrior Lord of the Rings та багато ін. Програма Viking Music містить епічну, винятково потужну музику. Купуйте квитки на концерт 25 травня в клубі Bel Etage, а добірні саундтреки про свободолюблячих шукачів пригод та небезпечні подорожі надихнуть вас на подвиги, а також нададуть сил. Диригенти: Віталій Саражинський та Віталій Фізер Продюсер: Андрій Новаторов

Заказать и купить билеты на Lords of the Sound «Viking Music» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Lords of the Sound «Viking Music» в Черкассах состоится 15 октября 2017 г, 19:00, Палац Культури «Дружба Народів».

Viking Music від lords of the Sound

15 жовтня 2017 року о 19:00 в Черкаському Палаці культури «Дружба народів», оркестр Lords of the Sound задовольнить потреби шанувальників історичної та міфологічної тем у кіно, серіалах та комп’ютерних іграх у новій програмі Viking Music.

Міфологія, скандинавські мотиви та магічність сплітаються в героїчній, красивій музиці у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound. Геймери, шанувальники історичних фільмів, прихильники вікінгів та фентезі, Viking Music розбурхає вашу уяву за допомогою музичної зброї.

Тема Вікінгів є досить популярною у сучасних комп’ютерних іграх, кіно та серіалах. Але програма Viking Music об’єднує також в собі музику з близьких за жанром проектів:

Vikings

Warcraft


Game of Thrones

Ведьмак

World of Warcraft

Skyrim

Assassin’s Creed

The 13th Warrior

Lord of the Rings та багато ін.

Програма Viking Music містить епічну, винятково потужну музику. Купуйте квитки на концерт 25 травня в клубі Bel Etage, а добірні саундтреки про свободолюблячих шукачів пригод та небезпечні подорожі надихнуть вас на подвиги, а також нададуть сил.

Диригенти: Віталій Саражинський та Віталій Фізер

Продюсер: Андрій Новаторов

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber