Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Господин Сырник и Рождественский Пампушок в Черкассах

Господин Сырник и Рождественский Пампушок

Черкассы, 08 января 2017 г, 15:00
театральна студія PROtest театральна студія PROtest
бульвар Шевченка, 274/1
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Прем’єра інтерактивної різдвяної вистави за казкою видавництва Старого Лева “Пан Сирник і Різдвяний Пампушок” відбудеться в Черкасах 18 грудня 2016 року о 15:00 годині. Справжнє дитяче свято відбудеться у “живій книзі”, де дітлахи зможуть розважатись у казці разом із народними акторами України Тетяною Крижанівською та Юрієм Берлінським. І це ще не все! Маленькі відвідувачі матимуть унікальну нагоду взяти участь у майстер-класі з приготування різдвяних пампушків разом з Паном Сирником! У вартість квиточка на двох (дорослий + дитина)входять: інтерактивна гра-вистава (діти самі стануть героями дійства), майстер-клас і подарунки (книга “Пан Сирник і Різдвяний Пампушок”, сік та пампух). УВАГА! Кількість місць обмежена!


Заказать и купить билеты на Господин Сырник и Рождественский Пампушок можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Господин Сырник и Рождественский Пампушок в Черкассах состоится 08 января 2017 г, 15:00, театральна студія PROtest.

Прем’єра інтерактивної різдвяної вистави за казкою видавництва Старого Лева “Пан Сирник і Різдвяний Пампушок” відбудеться в Черкасах 18 грудня 2016 року о 15:00 годині.

Справжнє дитяче свято відбудеться у “живій книзі”, де дітлахи зможуть розважатись у казці разом із народними акторами України Тетяною Крижанівською та Юрієм Берлінським. І це ще не все! Маленькі відвідувачі матимуть унікальну нагоду взяти участь у майстер-класі з приготування різдвяних пампушків разом з Паном Сирником!

У вартість квиточка на двох (дорослий + дитина)входять: інтерактивна гра-вистава (діти самі стануть героями дійства), майстер-клас і подарунки (книга “Пан Сирник і Різдвяний Пампушок”, сік та пампух).

УВАГА! Кількість місць обмежена!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber