Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спортивное событие Мировой бокс в Черкассах в Черкассах

Мировой бокс в Черкассах

Черкассы, 13 июня 2015 г, 19:00
СК «Будівельник» СК «Будівельник»
Пр. Хіміків, 50/1
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
13 червня 2015 року в Черкасах відбудеться вечір боксу "K2 Promotions Ukraine". У ринг СК "Будівельник" вийдуть молоді та амбітні представники сучасного боксу - Чемпіон Європи за версією WBO в напівважкій вазі Умар Саламов (12-0, 10 КО), Ісмаїл Сіллах (21-2-0, 17 КО), Яго Кіладзе (23-1-0, 16 КО), Сергій Радченко (2-0, 0 KO).Цей турнір буде особливим, адже свої поєдинки проведуть відразу чотири спаринг-партнери Чемпіона світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO у суперважкій вазі Володимира Кличка - Умар Саламов, Ісмаїл Сіллах, Яго Кіладзе та Сергй Радченко. Всі вони перебували у тренувальному таборі Володимира в Америці напередодні його зустрічі з Брайантом Дженнінгсом.Для Умара Саламова це буде перший захист титулу Чемпіона Європи за версією WBO в напівважкій вазі, який він здобув у листопаді минулого року, здолавши боснійця Енеса Зечиревича одноголосним рішенням суддів. Регламент поєдинку – 10 раундів. Ісмаїл Сіллах проведе рейтинговий бій після тривалої перерви. Місяць тому Яго Кіладзе успішно дебютував на американському рингу в андеркарді бою Кличко – Дженнінгс, достроково перемігши Рейфорда Джонса. 13 червня його чекає 8 -раундовий бій. Третій  поєдинок на професійному ринзі проведе боксер з Кременчуга Сергій Радченко.В андеркарді в ринг вийдуть черкащанин Мішико Бесілія, Ілля Приймак та інші.Трансляція головних поєдинків відбудеться 13 червня на телеканалі «Інтер» за підтримки бренду «Хортиця» - абсолютна якість!

Заказать и купить билеты на Мировой бокс в Черкассах можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спортивное событие Мировой бокс в Черкассах в Черкассах состоится 13 июня 2015 г, 19:00, СК «Будівельник».

13 червня 2015 року в Черкасах відбудеться вечір боксу "K2 Promotions Ukraine". У ринг СК "Будівельник" вийдуть молоді та амбітні представники сучасного боксу - Чемпіон Європи за версією WBO в напівважкій вазі Умар Саламов (12-0, 10 КО), Ісмаїл Сіллах (21-2-0, 17 КО), Яго Кіладзе (23-1-0, 16 КО), Сергій Радченко (2-0, 0 KO).

Цей турнір буде особливим, адже свої поєдинки проведуть відразу чотири спаринг-партнери Чемпіона світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO у суперважкій вазі Володимира Кличка - Умар Саламов, Ісмаїл Сіллах, Яго Кіладзе та Сергй Радченко. Всі вони перебували у тренувальному таборі Володимира в Америці напередодні його зустрічі з Брайантом Дженнінгсом.

Для Умара Саламова це буде перший захист титулу Чемпіона Європи за версією WBO в напівважкій вазі, який він здобув у листопаді минулого року, здолавши боснійця Енеса Зечиревича одноголосним рішенням суддів. Регламент поєдинку – 10 раундів. Ісмаїл Сіллах проведе рейтинговий бій після тривалої перерви. Місяць тому Яго Кіладзе успішно дебютував на американському рингу в андеркарді бою Кличко – Дженнінгс, достроково перемігши Рейфорда Джонса. 13 червня його чекає 8 -раундовий бій. Третій  поєдинок на професійному ринзі проведе боксер з Кременчуга Сергій Радченко.

В андеркарді в ринг вийдуть черкащанин Мішико Бесілія, Ілля Приймак та інші.

Трансляція головних поєдинків відбудеться 13 червня на телеканалі «Інтер» за підтримки бренду «Хортиця» - абсолютна якість!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber