Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль ПРОкіно Fest.Таксі в Черкассах

ПРОкіно Fest.Таксі, ПРОкіно Fest.Таксі

Черкассы, 09 апреля 2017 г, 19:00
театральна студія PROtest театральна студія PROtest
бульвар Шевченка, 274/1
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Таксі. Театр_студія PROtest відкриває PROКІНО - новий простір в Черкасах для всіх поціновувачів справжнього якісного кіно. 9 квітня о 19:00 відбудеться показ фільму "Таксі" Джафара Панагі. "Таксі" - іранський драматичний фільм 2015 року. Це третій фільм Джафара Панагі, написаний та знятий ним після отримання 20-річної заборони на зйомку через антиурядову діяльність та участь в акціях протесту проти офіційних результатів виборів 2009 року в Ірані. Жовте таксі роз’їжджає яскравими і барвистими вулицями Тегерана. В автомобіль сідають різноманітні пасажири, кожен з яких щиро висловлює свої погляди під час бесіди з водієм - режисером фільму. Творіння Пагані - володар "Золотого Ведмедя" Берлінського кінофестивалю 2015 року. Увага! Кількість місць обмежена! PROtest Театр Кіно Музика Література Місце для твого розвитку.

Заказать и купить билеты на ПРОкіно Fest.Таксі, ПРОкіно Fest.Таксі можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль ПРОкіно Fest.Таксі в Черкассах состоится 09 апреля 2017 г, 19:00, театральна студія PROtest.

Таксі.

Театр_студія PROtest відкриває PROКІНО - новий простір в Черкасах для всіх поціновувачів справжнього якісного кіно.

9 квітня о 19:00 відбудеться показ фільму "Таксі" Джафара Панагі.

"Таксі" - іранський драматичний фільм 2015 року. Це третій фільм Джафара Панагі, написаний та знятий ним після отримання 20-річної заборони на зйомку через антиурядову діяльність та участь в акціях протесту проти офіційних результатів виборів 2009 року в Ірані. Жовте таксі роз’їжджає яскравими і барвистими вулицями Тегерана. В автомобіль сідають різноманітні пасажири, кожен з яких щиро висловлює свої погляди під час бесіди з водієм - режисером фільму. Творіння Пагані - володар "Золотого Ведмедя" Берлінського кінофестивалю 2015 року.

Увага! Кількість місць обмежена!

PROtest

Театр

Кіно

Музика

Література

Місце для твого розвитку.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber