Задать город Черкассы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль ПРОкіно Fest. Українські Шерифи. в Черкассах

ПРОкіно Fest. Українські Шерифи., ПРОкіно Fest. Українські Шерифи.

Черкассы, 08 апреля 2017 г, 19:00
театральна студія PROtest театральна студія PROtest
бульвар Шевченка, 274/1
Черкассы
+380445905555
Продажа закрыта
Українські Шерифи. Театр_студія PROtest відкриває PROКІНО - новий простір в Черкасах для всіх поціновувачів справжнього якісного кіно. 8 квітня о 19:00 відбудеться показ фільму "Українські Шерифи" Романа Бондарчука. «Українські шерифи» — документальна робота про різноманітні життєві перипетії мешканців села Стара Збур'ївка на півдні України. Це розповідь про робочі будні двох чоловіків, які взяли на себе функції охорони громадського порядку. В 2016-му році Український Оскарівський комітет висунув «Українських шерифів» на здобуття премії Американської кіноакадемії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою». Фільм Романа Бондарчука отримав спеціальний приз за повнометражний документальний фільм на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі (IDFA) в 2015 році, гран-прі кінофестивалю Docs against Gravity в Польщі. «Українські шерифи» демонструвалися на близько 30 фестивалях по всьому світу. Увага! Кількість місць обмежена! PROtest Театр Кіно Музика Література Місце для твого розвитку.

Заказать и купить билеты на ПРОкіно Fest. Українські Шерифи., ПРОкіно Fest. Українські Шерифи. можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль ПРОкіно Fest. Українські Шерифи. в Черкассах состоится 08 апреля 2017 г, 19:00, театральна студія PROtest.

Українські Шерифи.

Театр_студія PROtest відкриває PROКІНО - новий простір в Черкасах для всіх поціновувачів справжнього якісного кіно.

8 квітня о 19:00 відбудеться показ фільму "Українські Шерифи" Романа Бондарчука.

«Українські шерифи» — документальна робота про різноманітні життєві перипетії мешканців села Стара Збур'ївка на півдні України. Це розповідь про робочі будні двох чоловіків, які взяли на себе функції охорони громадського порядку. В 2016-му році Український Оскарівський комітет висунув «Українських шерифів» на здобуття премії Американської кіноакадемії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою». Фільм Романа Бондарчука отримав спеціальний приз за повнометражний документальний фільм на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі (IDFA) в 2015 році, гран-прі кінофестивалю Docs against Gravity в Польщі. «Українські шерифи» демонструвалися на близько 30 фестивалях по всьому світу.

Увага! Кількість місць обмежена!

PROtest

Театр

Кіно

Музика

Література

Місце для твого розвитку.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber